Новости

Як внутрішньо переміщеним медикам працевлаштуватися в інші заклади охорони здоров’я
23.05.2022

Медики, які через активні бойові дії та/або окупацію населених пунктів, де вони мешкали, а також через пошкодження медичних закладів та втрату робочого місця змушені їхати до більш безпечних областей України, зараз знаходяться у пошуку можливостей працювати й продовжувати надавати медичну допомогу тим, кому вона необхідна.

Саме тому Міністерство охорони здоров'я України врегулювало норми працевлаштування медпрацівників, які через повномасштабну війну втратили можливість працювати за основним місцем роботи, у медзаклади інших регіонів України для надання медичних послуг населенню.

Нагадуємо, що мова йде про питання тимчасового залучення медиків із числа внутрішньо переміщених осіб у заклади охорони здоров’я, яке врегульовано наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.03.2022 р. № 414 «Про облік та табелювання медичних працівників, які надають медичну допомогу поза основним місцем роботи в період воєнного стану на території України».

 

За матеріалами МОЗ України

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи