Новини

Роз’яснення НАЗК щодо основних питань стосовно декларування у період дії воєнного стану
11.03.2022

Національне агентство з питань запобігання корупції надало роз’яснення щодо застосування положень Закону України «Про запобігання корупції» та прийнятих на його виконання нормативно-правових актів. Ці роз’яснення надані з урахуванням положень Закону України від 03.03.2022 № 2115-IX «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

У роз’ясненнях можна знайти відповіді на питання, пов’язані з особливостями декларування в умовах воєнного стану.

Зокрема, у який строк подаються декларації у 2022 році; у який строк подаються повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, якщо такий обов’язок виник під час дії воєнного стану; у який строк подаються повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента; чи необхідно декларувати відомості про майно у разі його знищення внаслідок бойових дій під час збройної агресії російської федерації проти України та подавати ПСЗ у зв’язку із його знищенням тощо.

Зокрема, повідомляється, що фізичні особи подають документи, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі, протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов’язку подати документи (Закон України від 03.03.2022 № 2115-ІХ).

Відповіді на інші питання можна знайти у роз‘ясненні НАЗК.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку