Новини

Держпраці нагадує про початок кампанії декларування 2022
10.01.2022

Фахівці Управління Держпраці у Полтавській області нагадують, 1 січня 2022 року розпочато щорічну кампанію декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року. Вона триватиме до 31 березня 2022 року.

Звертаємо увагу, що з 1 грудня 2021 року в єдиному державному реєстрі декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування запрацювала нова форма декларації.

Для заповнення декларації рекомендуємо користуватися оновленою редакцією роз’яснень Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) від 26.12.2021 року №11 за посиланням.

Нагадуємо, що отримати консультацію для заповнення декларації можна зателефонувавши до Контакт-центру НАЗК: +38(044)200–06–94 або звернувшись до уповноваженого підрозділу/особи з питань запобігання корупції у вашій установі.

Для отримання технічної допомоги щодо роботи з Реєстром необхідно звернутися за адресою support@nazk.gov.ua або заповнити форму зворотнього зв’язку на вебсайті НАЗК.

 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку