Новини

Організація інклюзивного навчання в закладах фахової передвищої освіти: затверджено порядок
08.01.2022
Тема:

КМУ постановою від 15.12.2021 р. № 1321 затвердив Порядок організації інклюзивного навчання в закладах фахової передвищої освіти (далі — Порядок).

По-перше, керівник закладу фахової передвищої освіти на підставі заяви особи з особливими освітніми потребами або її батьків (інших законних представників) та висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку особи, наданого інклюзивно-ресурсним центром, в обов’язковому порядку утворює інклюзивну групу (абз. 1 п. 8 Порядку). По-друге, з метою забезпечення здобуття особами з особливими освітніми потребами якісної фахової передвищої освіти заклади фахової передвищої освіти в межах існуючої штатної чисельності можуть утворювати спеціальний навчально-реабілітаційний підрозділ або команди психолого-педагогічного супроводу особи з особливими освітніми потребами (п. 9 Порядку).

Постанова № 1321 набрала чинності 17.12.2021 р.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку