Новини

Підвищення та доплати за окремі види педагогічної діяльності: об’єднано в новій постанові
08.01.2022
Тема:

КМУ об’єднав в одному документі підвищення посадових окладів (ставок зарплати) та доплати за окремі види педагогічної діяльності в державних і комунальних закладах та установах освіти. Таким документом є постанова КМУ від 28.12.2021 р. № 1391.

У зв’язку з цим втратили чинність постанова КМУ «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки» від 20.04.2007 р. № 643 та деякі інші постанови.

Зверніть увагу: суттєвих змін в оплаті праці педагогічних працівників не відбулося — постанова № 1391 з’єднала в один документ існуючі підвищення та доплати, які були розосереджені по різних нормативних актах. Втім, не обійшлося без сюрпризів, які розглянемо в одному з наступних номерів газети «Бухгалтерія: бюджет».

Постанова № 1391 набрала чинності 01.01.2022 р.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку