Новини

Зміни щодо застосування спрощеної системи оподаткування з 1 січня 2022 року
06.01.2022

Фахівці ДПС у Луганській області звертають увагу. З 1 січня 2022 року набрав чинності Закон України від 30.11.2021 № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (далі – Закон № 1914).

Зокрема, відповідно до змін фізичні особи – підприємці, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), послуги з надання доступу до мережі Інтернет, а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння можуть бути виключно платниками єдиного податку третьої групи за умови відповідності вимогам, встановленим для такої групи.

У відомстві зазначають, що фізичні особи – підприємці платники єдиного податку другої групи, які здійснюють послуги з надання доступу до мережі Інтернет, з 1 січня 2022 року не перейдуть на третю групу платника єдиного податку або не відмовляться від зазначеного виду діяльності, реєстрація платником єдиного податку такої категорії підприємців може бути анульована за рішенням контролюючого органу згідно з вимогами пункту 299.10 Податкового кодексу України.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку