Новини

Тестування уповноважених осіб: роз’яснення від Мінекономіки
19.11.2021
Тема:

На офіційному веб-сайті Мінекономіки в розділі «Консультації з питань закупівель/Узагальнені відповіді» оприлюднено лист від 11.11.2021 р. № 3304-04/53806-06, в якому розглянуто найбільш поширені питання щодо тестування уповноважених осіб.

Документ, зокрема, містить роз’яснення щодо місця і порядку здійснення тестування, встановлення результатів тестування, їх оскарження. Окремо розглянуто питання щодо необхідності проходити тестування особам, які здійснюють закупівлі, вартість яких не перевищує 50 тис. грн. На думку Мінекономіки, особам, які є відповідальними виключно за закупівлі, вартість яких не перевищує 50 тис. грн, проходити тестування не потрібно. Однак для них функціонал в електронній системі закупівель буде обмежений. Нагадаємо, що детально питання про тестування ми розглядали в газеті «Бухгалтерія: бюджет», № 38/2021, с. 4.

Також міністерство роз’яснило порядок проведення закупівель наприкінці поточного року та з 01.01.2022 р. у зв’язку з ліквідацією тендерних комітетів та переходом тільки на уповноважених осіб. Нагадаємо, що всі ці питання ми розглянули в матеріалі «Перехід від ТК до УО: про що подбати замовнику?» // «Бухгалтерія: бюджет», № 41/2021, с. 13.

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку