Новини

Особливості оптової торгівлі пальним за відсутності місць оптової торгівлі
15.11.2021

Фахівці Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з  великими платниками податків доводять до платників податків позицію ДПС щодо відпуску пального з місць зберігання пального за наявності ліцензії на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі.

Наявність ліцензії на право оптової торгівлі пальним без місць оптової торгівлі пальним не передбачає:

  • здійснення діяльності, яка передбачає продаж такого пального з будь-якого місця оптової торгівлі або місця зберігання пального, у тому числі тих, що належать цьому або іншому суб’єкту господарювання;
  • можливість зберігання або передачі отриманого пального на зберігання будь-яким іншим особам.

Тому, на підставі ліцензії на право оптової торгівлі пальним без місць оптової торгівлі пальним може здійснюватись лише діяльність з купівлі та продажу пального іншим суб’єктам господарювання безпосередньо з акцизного складу пересувного, розпорядником якого є такий ліцензіат (оптова торгівля без місця), або на акцизному складі пересувному – при зміні власника пального на такому акцизному складі пересувному.

Здійснення суб’єктами господарювання діяльності з  порушенням наведених вище вимог вважається діяльністю без наявності відповідних ліцензій, що  тягне за собою відповідальність, передбачену статтею  17 Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» та відсутність у них права на складання та реєстрацію акцизних накладних на такі операції.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про товарооборот торгової мережі (форма № 1-торг (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про обсяг оптового товарообороту (форма № 1-опт (місячна)) за листопад 2021 року

07.12.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3-борг (місячна)) за листопад 2021 року

09.12.21

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за листопад 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку