Новини

Змінено умови формування COVID-сертифіката про одужання
12.11.2021
Тема:

На початку листопада Кабмін ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку формування та використання сертифіката, що підтверджує вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби» від 04.11.2021 № 1156 (далі — постанова № 1156). Отже, із 6 листопада змінено п. 3 табл. 1 додатка до Порядку формування та використання сертифіката, що підтверджує вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби, затвердженого постановою КМУ від 29.06.2021 № 677:

1. Клінічний критерій формування COVID-сертифіката про одужання: з відомостей про діагноз COVID-19 у центральній базі даних у Реєстрі медичних записів, записів про направлення та рецептів (далі — Реєстр), підтверджених позитивним результатом тестування на COVID-19 методом ПЛР або тестування на COVID-19 методом Ag-RDTs, зі статусом «одужав» — на наявність медичного запису про медичний огляд, надання консультації або лікування, у тому числі за результатами надання первинної медичної допомоги, який містить інформацію про встановлений діагноз «2019-nCoV гостра респіраторна хвороба», унесений відповідно до вимог галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я в Реєстрі.

2. Строк формування COVID-сертифіката: з чотирнадцятого дня після дати забору біологічного матеріалу для відповідного тестування на COVID-19, результат якого позитивний, — на п’ятнадцятий день з дати встановлення відповідного діагнозу. COVID-сертифікат, який видаватимуть за новими умовами, не може бути сформований більше ніж два рази за один календарний рік (за наявності технічної можливості щодо обліку сформованих COVID-сертифікатів).

3. Строк дії міжнародного та внутрішнього COVID-сертифіката: зі 180 діб з дати забору матеріалів, що дали позитивний результат тестування на COVID-19, — на 105 днів з дати встановлення відповідного діагнозу.

Постанова № 1156 набрала чинності 6 листопада 2021 року.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про товарооборот торгової мережі (форма № 1-торг (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про обсяг оптового товарообороту (форма № 1-опт (місячна)) за листопад 2021 року

07.12.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3-борг (місячна)) за листопад 2021 року

09.12.21

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за листопад 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку