Новини

Від E-health надійшло повідомлення з номером медичного висновку, а 2 SMS-повідомлення про створення е-лікарняного не надійшло: які діяти?
11.11.2021

“03.11.2021 мені відкрито Електронний листок непрацездатності. Від E-health надійшло повідомлення з номером медичного висновку. Чому не надійшло 2 смс-повідомлення про створення Е-лікарняного, якщо я його бачу в особистому електронному кабінеті на вебпорталі?”

Фахівці  Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляють, фактом підтвердження вдалого формування електронного листка непрацездатності є отримання другого SMS – повідомлення від Пенсійного фонду України (PensFond), перше SMS-сповіщення надходить від електронної системи охорони здоров’я (E–health) про створення медичного висновку про тимчасову непрацездатність із 16-значним номером МВТН.

Повідомлення від Пенсійного фонду України надійде, якщо особа надала згоду на дистанційне інформування та обрала саме цей спосіб комунікації.

Для активації послуги «SMS-сповіщення» в розділі «Налаштування» у вкладці «Дистанційне інформування» особистого електронного кабінету необхідно поставити позначку навпроти тексту «Надаю згоду на отримання СМС-повідомлень від ПФУ на номер мого мобільного телефону» та вказати мобільний номер телефону.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про товарооборот торгової мережі (форма № 1-торг (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про обсяг оптового товарообороту (форма № 1-опт (місячна)) за листопад 2021 року

07.12.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3-борг (місячна)) за листопад 2021 року

09.12.21

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за листопад 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку