Новини

Роз’яснення НКЦПФР щодо підготовки звіту про огляд проміжної фінансової звітності товариствами, що становлять суспільний інтерес
05.10.2021

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) підготувала детальне роз’яснення стосовно підготовки звіту про огляд проміжної фінансової звітності товариствами, які є підприємствами, що становлять суспільний інтерес та є емітентами цінних паперів.

Зокрема, документ трактує норми статті 126 Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки».

У разі проведення перевірки проміжной фінансової звітності та підготовки звіту про огляд такої звітності для власного внутрішнього користування, зазначені емітенти можуть користуватись послугами будь-якого суб’єкта аудиторської діяльності.

Однак, важливо, що для розкриття проміжної фінансової звітності на ринках капіталу та організованих товарних ринках, у тому числі шляхом подання інформації до Комісії, емітенти мають обирати суб’єкта аудиторської діяльності, який повинен бути включений до розділу «Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес» Реєстру, який ведеться Аудиторською палатою України, у разі розкриття вказаного звіту відповідно до вимог статті 126 Закону.

Детально ознайомитись з текстом Рішення НКЦПФР  від 05.10.2021 № 893 «Про схвалення роз’яснення «Щодо застосування окремих положень Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» стосовно підготовки звіту про огляд проміжної фінансової звітності товариствами, які є підприємствами, що становлять суспільний інтерес та є емітентами цінних паперів» можна за посиланням.

За матеріалами НКЦПФР 

Календар бухгал­тера
25.10.21

Фінзвітність за ІІІ квартал 2021 року до органів статистики

28.10.21

ЄСВ із зарплати (доходу) за вересень 2021 року (гірничі підприємства)

29.10.21

Транспортний податок за ІІІ квартал 2021 року

Податок на нерухоме майно за ІІІ квартал 2021 року

ПДВ за вересень 2021 року

Акцизний податок за вересень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку