Новини

У серпні ПриватБанк відкриває бізнесу рахунки безкоштовно та обслуговує 3 місяці без абонплати
17.08.2021

ПриватБанк з 16 серпня запустив программу «Успішний бізнес», одним з етапів якої стане безкоштовне оформлення рахунків бізнесу та підприємцям з 3-місячним пільговим періодом. Для участі в програмі треба лише зареєструватися на сайті “Успішного бізнесу” з 16 серпня до 5 вересня, а пільгові умови по рахунку діятимуть у ПриватБанку до 31 жовтня.

Відкрити рахунок юридичної особи в ПриватБанку можна у будь якому відділенні банку, та обслуговувати рахунки виключно онлайн. Підприємці можуть відкрити рахунок на сайті ПриватБанку, достатньо бути зареєстрованим підприємцем і клієнтом ПриватБанку як фіз. особа (наприклад, мати картку або депозит) та підписати договір з банком за допомогою SmartID в Приват24.

За даними дослідження банківського ринку компанії CBR ПриватБанк вважають основним банком 70% підприємців та 45% юридичних осіб.

За матеріалами ПриватБанк

Календар бухгал­тера
20.09.21

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2021 року

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу 2021 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2021 року

Податкова декларація з плати за землю за серпень 2021 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку