Новини

Тестування уповноважених осіб із закупівель: поки що не реалізовано, але вже незабаром
28.06.2021
Тема:

Як відомо, з 01.01.2022 р. відповідати за закупівлі повинні виключно уповноважені особи. При цьому таким особам необхідно буде пройти тестування після затвердження відповідного порядку і реалізації в електронній системі закупівель та до 01.01.2022 р.

Підкреслимо: поки що відповідний порядок не затверджено. Є тільки його проект, розміщений на офіційному сайті Мінекономіки1.

Відповідно до нього тестування буде проводитись безоплатно на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель — це PROZORRO (за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua).

Тест для кожної уповноваженої особи буде містити 50 тестових питань, які обираються автоматично з переліку тестових питань. Кожне питання передбачає чотири варіанти відповіді, один з яких є правильним. Загальний час для проведення тестування становить 60 хвилин. Уповноважені особи, які надали правильну відповідь на 30 та більше питань, вважаються такими, що склали тест.

Представники PROZORRO обіцяють вже скоро реалізувати тестування в електронній системі. Щойно це станеться, ми обов’язково вас проінформуємо.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про товарооборот торгової мережі (форма №1-торг (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про обсяг оптового товарообороту (форма №1-опт (місячна)) за липень 2021 року

09.08.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3 — борг (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за липень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку