Новини

НКЦПФР оновила перелік сумнівних фінансових проектів
02.06.2021

В рамках систематичного моніторингу сумнівних фінансових проектів («скам-проекти» *) НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) отримала звернення від правоохоронних органів та юридичних осіб щодо діяльності ряду сумнівних інвестиційних компаній.

* До скам-проектів Комісія відносить інвестиції в квазі ринок Форекс та проєкти, які пропонують послуги з інвестування, але мають на меті лише незаконне заволодіння коштами інвесторів.

З метою захисту прав інвесторів та проведення роз’яснювальної роботи щодо захисту прав споживачів фінансових послуг, на офіційному вебсайті Комісії оновлено список сумнівних інвестиційних проектів та додано такі проекти:

Дані проекти нібито працюють на ринку Форекс, або з іншими фінансовими активами. Деякі  вводять в оману громадян під виглядом співпраці з міжнародними фінансовими інвестиційними компаніями, або діють по вже знайомому українцям механізму – надання надвеликого відсотку кешбеку за виданими подарункових сертифікатів.

Перелік проектів наведено на офіційному вебсайті Комісії в розділі «Захист прав інвесторів» за посиланням. Наразі загальна кількість становить 64 проекти.

НКЦПФР  закликає громадян бути обачними та ретельно оцінювати ризики перед тим, як інвестувати свої кошти!

Будь-яку інформацію щодо шахрайських дій на фінансовому ринку просимо повідомляти до Комісії або на еmail: md@nsssmc.gov.ua

За матеріалами НКЦПФР  

 

Календар бухгал­тера
22.06.21

Податкова декларація з ПДВ за травень 2021 року

Декларація з акцизного податку за травень 2021 року

Податкова декларація з плати за землю за травень 2021 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку