Новини

Як громадам подати заявку для отримання інтернет-субвенції? — Відеоінструкція від Мінцифри
26.05.2021

До 28 травня триває прийом заявок від голів громад для участі у проекті “Інтернет-субвенція”. За підрахунками Мінцифри, за 500 млн грн,  які в червні отримають територіальні громади, до оптичного інтернету вдасться під’єднати щонайменше 6 тис. соціальних об’єктів (шкіл, лікарень, ЦНАПів) у 3 тис. сіл.

Громад-переможців проекту визначатиме комісія, яку створять при Мінцифрі. Ціна і соціальний ефект — головні критерії відбору. Тобто кошти з держбюджету отримають громади на ті села, яким від найменшої суми фінансування буде найбільше користі. Детальніше про порядок та умови надання субвенції на підключення сіл до інтернету — у Постанові КМУ № 453 від 28 квітня 2021 р.

“Нагадую головну умову участі у проєкті: відсутність у селі оптичних мереж. Підключення тільки таких населених пунктів профінансує держава. І закликаю голів громад поставитися до цього кроку відповідально, адже недостовірна інформація може стати причиною відмови у фінансуванні”, — зазначає Андрій Набок, керівник експертної групи з розвитку фіксованого інтернету Мінцифри.

Успіх громади під час відбору залежатиме від правильності заповнення заявки. Тож Мінцифра розробила покрокову відеоінструкцію, яка допоможе головам громад ефективно скористатися можливостями проєкту.

Відеоінструкція щодо заповнення заявки для отримання інтернет-субвенції за посиланням.

Залишити заявку можна на Дії: https://diia.gov.ua/internet-subvenciya. Після заповнення форми голові громади залишиться лише внести свої контактні дані та підписати заявку за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Додаткову інформацію можна також дізнатися на сайті проекту “Інтернет-субвенція”, а стежити за реалізацією проєету — на публічному онлайн дашборді. Наразі до Мінцифри надійшли заявки з понад 360 громад, які охоплюють більш як 2 тис. сіл.

 

Календар бухгал­тера
29.06.21

ЄСВ з зарплати (доходу) за травень 2021 року (гірничі підприємства)

30.06.21

ПДВ за травень 2021 року

Акцизний податок за травень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень 2021 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку