Новини

Податківці перевіряють доходи ФОПів на підставі співставлення даних
26.05.2021

Фахівцями Головного управління ДПС у Черкаській області під час проведення співставлення між даними, вказаними підприємцями у звітності, та за даними інформаційних баз (за ознакою доходу «157» – дохід отриманий від здійснення підприємницької діяльності) виявляються значні розбіжності між самостійно задекларованими сумами доходів та даними інформаційних баз. Це свідчить про можливі випадки заниження доходу, що підлягає оподаткуванню та не надходження відповідних податків до бюджету.

Встановлені розбіжності потребують уточнення в джерелах виплати доходу. Тому на адресу податкових агентів надсилаються запити щодо підтвердження або спростування сум доходів, виплаченим на користь ФОП. Після підтвердження податковими агентами фактично виплаченого обсягу доходу на користь ФОП і у разі відмови надати уточнюючі податкові декларації, матеріали передають до управління податкового аудиту для проведення перевірок.

Підприємців запрошують до контролюючих органів для надання пояснення щодо існуючих розбіжностей.

Отже, Головне управління ДПС у Черкаській області пропонує ФОПам перед поданням податкової звітності проводити звірку з податковими агентами, від яких отриманий дохід.

Календар бухгал­тера
29.06.21

ЄСВ з зарплати (доходу) за травень 2021 року (гірничі підприємства)

30.06.21

ПДВ за травень 2021 року

Акцизний податок за травень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень 2021 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку