Новини

Щодо особливостей оподаткування СГ, які реалізують інвестиційні проекти із значними інвестиціями в Україні — інформаційний лист ДПС № 21
24.05.2021

Державна податкова служба України на своєму веб-сайті опублікувала черговий, 21-й випуск інформаційного листа.

В цьому роз'ясненні розглянуті зміни до Податкового кодексу України, які стосуються особливостей оподаткування суб’єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти із значними інвестиціями в Україні.

Нагадуємо, Законом України  від 2 березня 2021 року № 1293-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти із значними інвестиціями в Україні», який набрав чинності 28.03.2021 року, встановлюються тимчасові, до 01 січня 2035 року, податкові преференції суб’єктам господарювання, які реалізують інвестиційні проекти із значними інвестиціями в рамках виконання спеціального інвестиційного договору.

У листі № 21 роз’яснюється, хто має право на податкові преференції, передбачені законом, особливості оподаткування податком на прибуток підприємств, визначення розміру плати за землю, звільнення від ПДВ.

Ознайомитися з інформаційним листом можна тут.

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

  • Інформаційний лист № 21. Щодо особливостей оподаткування суб’єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти із значними інвестиціями в Україні (Завантажити)
За матеріалами ДПС України

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за травень 2021 року

Довідка про використані РК за травень 2021 року

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за травень 2021 року

Заява щодо переходу на спрощену систему оподаткування з IIІ кварталу 2021 року та розрахунок доходу

18.06.21

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування з IIІ кварталу 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку