Новини

IPSASB представила низку стандартів стосовно вимірювань
07.05.2021

Міжнародна рада із стандартів фінансової звітності для організацій громадського сектору (IPSASB) випустила для публічного обговорення одразу чотири стандарти, кожен з яких пов’язаний з вимірами. Нагадаємо, що «ED» в кожному випадку означає «Exposure Draft», тобто попередній варіант стандарту:

Рішення випустити всі ці документи єдиним пакетом прийнято розробниками у зв’язку з наміром більш наочно продемонструвати загальні принципи вимірювання, які будуть послідовно застосовуватися щодо будь-яких стандартів.

Обрані теми стали відповіддю на принципові зауваження щодо складнощів суто практичного спрямування, які надходили раніше. Як наслідок, розробники з IPSASB:

  • запропонували більш зрозумілі принципи вимірювання на основі ієрархії, які відповідають «Концептуальним основам» і послідовно застосовуються у всіх стандартах IPSAS;
  • уточнили вимоги щодо визнання та вимірювання непростих в цьому сенсі інфраструктурних й тих, що передаються у спадок, об’єктів (у межах стандарту щодо основних засобів);
  • ввели вимоги стосовно обліку довгострокових активів для продажу та припиненої діяльності, де раніше взагалі була величезна прогалина.

Що стосується оновлень в «Концептуальних основах», то вони усувають суперечності у принципах вимірювання завдяки виключенню невикористовуваних основ вимірювання і роблять акцент на тих, які зазвичай застосовуються. Тут вводиться всім зрозуміла ієрархія вимірювання, яка допоможе із застосуванням принципів на практиці і краще поєднає базові концепції з конкретними вимогами з вимірювання в окремих стандартах IPSAS.

Публічні обговорення всіх чотирьох публікацій триватимуть до 25 жовтня.

Календар бухгал­тера
29.06.21

ЄСВ з зарплати (доходу) за травень 2021 року (гірничі підприємства)

30.06.21

ПДВ за травень 2021 року

Акцизний податок за травень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень 2021 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку