Новини

Мінфін пропонує внести зміни до форми і змісту фіскального касового чека
23.04.2021

 ДПСУкраїни на офіційному веб-сайті оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про внесення змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів», затвердженого наказом  Міністерства  фінансів України від 21 січня 2016 року № 13» (далі – Проект наказу).

Проект наказу розроблено з метою забезпечення виконання вимог Закону України від 01.12.2020 №1017-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» (далі – Закон № 1017).

На виконання вимог Закону № 1017 Проектом наказу передбачено внесення техніко-юридичних правок до «Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів», а також передбачено, що форма та зміст розрахункових документів, а також порядок подання звітності пов’язаної із застосуванням РРО/ПРРО при здійсненні торгівлі валютними цінностями встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, за погодженням з НБУ.

У зв’язку з чим «Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів», затверджене наказом  Міністерства  фінансів України від 21 січня 2016 року № 13 потребує внесення змін.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань можна надсилати на адресу розробника (Державна податкова служба України): поштову – 04655, м. Київ, Львівська площа, 8, та електронну – yyarmolovskiy@tax.gov.ua.

Додаткові матеріали

 

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за квітень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за квітень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за квітень 2021 року

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА)

Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (форма № 1-ОТ)

Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за І квартал 2021 року

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку