Новини

Як платнику податків повідомити про закриття об’єкта оподаткування?
08.04.2021

Фахівці ДПС в Івано-Франківській області інформують , суб’єкт господарювання зобов’язаний повідомляти контролюючий орган за основним місцем обліку про відкриття і закриття об’єкта оподаткування шляхом подання Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП.

При закритті об’єкта оподаткування в Повідомленні за ф. № 20-ОПП в графі 2 «Код ознаки надання інформації» зазначається  код «6 – закриття об’єкта оподаткування», а у графі 9 – відповідний стан об’єкта.

Слід зазначити, що подати повідомлення за ф. № 20-ОПП із позначкою про закриття об’єкта оподаткування та фактичне закриття на його підставі об’єкта оподаткування можливо лише для об’єкта оподаткування, що перебуває на обліку в контролюючому органі. Тобто, поданню повідомлення за ф. № 20-ОПП з ознакою надання інформації «6 – закриття об’єкта оподаткування» має передувати подання повідомлення за ф. № 20-ОПП з ознакою надання інформації «1 – первинне надання інформації про об’єкти оподаткування».

Переглянути інформацію про об’єкти оподаткування та контролюючі органи, у яких платник податків перебуває на обліку за неосновним місцем обліку платники податків можуть в приватній частині Електронного кабінету.

Відповідальність за неподання у строки та у випадках, передбачених Податкового кодексу України (далі – ПКУ), документів для взяття на облік у відповідному контролюючому органі, передбачена пунктом 117.1 статті 117 ПКУ.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт із заборгованності страхуваьника зі сплати страхових коштів до ФСС

15.04.21

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку