Новини

Внесено зміни до порядку надання медпослуг для «негромадян України»
02.04.2021
Тема:

КМУ ухвалив постанову «Деякі питання впровадження та реалізації нового механізму фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук» від 03.03.2021 № 181 (далі — постанова № 181).

КМУ поступово впроваджує та реалізує новий механізм фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованоїмедичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук. Як наслідок, було внесено зміни до Порядку надання медичної допомоги іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають або тимчасово перебувають на території України, які звернулися із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, та яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, та компенсації вартості медичних послуг і лікарських засобів, наданих іноземцям та особам без громадянства, які тимчасово проживають або перебувають на території України, затвердженого постановою КМУ від 19.03.2014 № 121 (далі — Порядок № 121).

Нововведенням стало те, що вартість медичної допомоги, наданої іноземцю або особі без громадянства, які тимчасово перебувають на території України, визначають у ЗОЗякий її надаву встановленому МОЗ порядку, крім окремих науково-дослідних установ Національної академії медичних наук, у яких упроваджується та реалізується новий механізм фінансового забезпечення надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги (абз. 2 п. 2 Порядку № 121).

Постанова № 181 набула чинності 6 березня 2021 року.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт із заборгованності страхуваьника зі сплати страхових коштів до ФСС

15.04.21

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку