Новини

З 5 квітня діятиме новий порядок ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та ЄСВ
02.04.2021

Мінфін наказом від 12.01.2021 № 5 затвердив новий Порядок ведення податковими органами оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Порядок).

Новий Порядок розроблено на заміну Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 07.04.2016 року № 422, який втрачає чинність.

Документ унормовує правила ведення в контролюючих органах оперативного обліку податків, зборів, платежів та ЄСВ, забезпечує функціонування автоматизованої системи попереднього та загального контролів,  які здійснюються структурними підрозділами органів ДПС за напрямами роботи щодо достовірності облікових показників щодо стану розрахунків платників з бюджетами та цільовими фондами, а також запроваджує електронний документообіг в процесі ведення обліку платежів органами ДПС.

Порядок наберає чинності 05.04.2021 року (опубліковано в "Офіційному віснику України"№ 23 від 26.03.2021).

 

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

20.04.21

Авансовий внесок з ЄП за квітень 2021 року (єдинники групи 2)

ЄСВ із зарплати (доходу) за березень 2021 року

Податкова декларація з рентної плати за березень 2021 року

Податкова декларація з ПДВ за березень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку