Новини

ДРС пропонує Мінфіну скасувати вимоги до підприємців щодо подання до митниці дозволу ДСНС та висновку Держсанепідслужби
18.03.2021

ДРС направила до Міністерства фінансів України рішення №30 та №31 про необхідність виключення з наказів Мінфіну норм, які запроваджують додаткове необґрунтоване навантаження на суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з оформленням правовстановлюючих документів у митній сфері та відповідно усунути порушення принципів державної регуляторної політики.

ДРС запропонувала Мінфіну скасувати не визначені законодавством вимоги щодо надання суб’єктами господарювання копії Дозволу на початок роботи новостворених підприємств, введення в експлуатацію нових і реконструйованих виробничих, житлових об’єктів та об’єктів іншого призначення під час подання ними до Держмитслужби заяви про відкриття митного складу.

Також Служба запропонувала внести зміни в частині надання Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів, оскільки це створює штучні перешкоди для суб’єктів господарювання, які вже використовують прийняті в експлуатацію об’єкти.

Нагадаємо, рішення ДРС про усунення порушень принципів державної регуляторної політики має бути виконано у двомісячний строк з дня прийняття рішення.

Зазначимо, якщо Мінфін не виконає рішення ДРС, дія окремих положень зазначених регуляторних актів зупиняється наступного дня після закінчення строку для виконання такого рішення.

ДРС постійно збирає інформацію про законодавчі акти чи їх складові норми, що не відповідають або прямо суперечать політиці дерегуляції.

Календар бухгал­тера
19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

20.04.21

Авансовий внесок з ЄП за квітень 2021 року (єдинники групи 2)

ЄСВ із зарплати (доходу) за березень 2021 року

Податкова декларація з рентної плати за березень 2021 року

Податкова декларація з ПДВ за березень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку