Новости

Працівники держустанов зможуть використовувати в роботі особистий е-підпис

18.03.2021

Кабмін ухвалив постанову, яка спростить використання електронних довірчих послуг у державних установах. Завдяки цьому посадовці зможуть використовувати в роботі особистий е-підпис. Для цього їм не потрібно буде отримувати КЕП представника держустанови. 

Мінцифра працює над розвитком галузі електронних довірчих послуг. Мета міністерства — доступні та зручні е-довірчі послуги й послуги е-ідентифікації для кожного, особливо для працівників державних структур. 

Постанова «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 р. № 749 і від 3 березня 2020 р. № 193» продовжить реалізацію експериментального проєкту щодо використання удосконалених е-підписів, а також дозволить працівникам державних установ: 

  • отримувати удосконалені е-підписи без участі держструктур;
  • використовувати удосконалені е-підписи нарівні з кваліфікованими.

У випадках, які потребують підвищеного захисту,  працівники обов'язково мають використовувати кваліфікований е-підпис, що зберігається на захищеному носії (токені).

Отримати кваліфіковані та удосконалені е-підписи можна у кваліфікованих надавачів е-довірчих послуг. Перелік за посиланням.

 

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи