Новини

Лікарняні за період відсторонення держслужбовця оплаті не підлягають!
05.03.2021
Тема:

Фонд соціального страхування України (ФСС) на своєму офіційному сайті (http://www.fssu.gov.ua  «Головна  Прес-центр  Новини») роз’яснив, що оплата лікарняних за період відсторонення держслужбовців від роботи не здійснюється.

Нагадаємо, що в газеті «Бухгалтерія: бюджет», № 9/2021, с. 13 ми розглянули оплатні моменти відсторонення від роботи держслужбовців. Проте неоднозначним лишилося питання, чи підлягає оплаті лікарняний за період відсторонення. Ми висловили свою думку стосовно цього питання і направили відповідний запит. На нього вже отримали відповідь, яка і стала результатом розміщення відповідної новини на сайті Фонду.

Отже, незалежно від наслідків відсторонення, відсутній факт втрати зарплати через хворобу або травму, компенсувати яку покликана допомога по тимчасовій непрацездатності. Тому хвороба в період відсторонення не оплачується ні за рахунок установи, ні за рахунок ФСС. Докладно — у найближчих номерах газети «Бухгалтерія: бюджет».

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт із заборгованності страхуваьника зі сплати страхових коштів до ФСС

15.04.21

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку