Новини

Передача майна з державної у комунальну власність і навпаки: виключено підставу для відмови
26.02.2021
Тема:

Якщо передача об’єктів права державної власності у комунальну власність або з комунальної у державну власність здійснюється за рішенням Кабміну, ініціатор має подати пропозицію на розгляд до Мінекономіки.

Кабмін постановою від 08.02.2021 р. № 91 виключив одну з підстав для відмови в передачі на цьому етапі. Так, Мінекономіки не відмовлятиме в передачі, якщо до суб’єкта господарської діяльності застосовуються такі судові процедури банкрутства, як санація боржника (крім випадків, коли об’єктами передачі є житловий фонд та об’єкти соціальної інфраструктури) або ліквідація банкрута, або майно суб’єкта господарської діяльності перебуває в податковій заставі.

Відповідні зміни внесені в Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, Порядок подання та розгляду пропозицій щодо передачі об’єктів з комунальної у державну власність та утворення і роботи комісії з питань передачі об’єктів у державну власність, затверджені постановою КМУ від 21.09.1998 р. № 1482.

Постанова № 91 набрала чинності 11.02.2021 р.

Календар бухгал­тера
12.04.21

Звіт із заборгованності страхуваьника зі сплати страхових коштів до ФСС

15.04.21

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку