Новини

Фонд МСФЗ переходить на єдину цифрову платформу
02.02.2021

Фонд МСФЗ (IFRS Foundation) розкрив деякі деталі плану щодо переходу трьох окремих сайтів (крім добре всім знайомого IFRS.org в публічному доступі, є ще також eIFRS і архівна версія) на єдину цифрову платформу, яку обіцяють запустити вже в квітні. Таке рішення – перший крок до реалізації багаторічної програми щодо поліпшення цифрового досвіду всіх ключових стейкхолдерів організації.

Перехід інфраструктури Фонду МСФЗ на хмарні цифрові рішення, як того вимагають передові сучасні технології, почався торік. Крім полегшення і підвищення ефективності внутрішніх процесів, це також обіцяє значно збагатити цифровий досвід численних зовнішніх зацікавлених сторін організації, серед яких і пересічні користувачі фінансової звітності.

Звичайно, новий сайт обіцяють залишити впізнаваним, однак при цьому візьмуть до уваги побажання користувачів і забезпечать цифрову платформу більш зручною навігацією за стандартами, поліпшеними персональними налаштуваннями і більш якісною системою пошуку.

«Нова онлайн-платформа являє собою першу реальну можливість для наших стейкхолдерів відчути переваги від тривалої роботи з модернізації цифрової інфраструктури Фонду. У нас оптимістичні плани на цифрове майбутнє, але ми також усвідомлюємо, що повинні допомогти мінімізувати навантаження на всіх зацікавлених сторін у зв’язку з переміщенням на ці нові платформи», – зазначив Лі Уайт (Lee White), виконавчий директор IFRS Foundation.

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Податкова декларація ФОП-платника ЄП груп 1 та 2 за 2020 рік

Податкова декларація з податку на прибуток підприємств за 2020 рік

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2020 рік (форма № 10-ПОІ)

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до держбюджету за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента

Фінзвітність за 2020 рік до органів статистики (усі підприємства)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку