Новини

Дипломовані бухгалтери можуть використовувати домен .CPA
22.01.2021

Із 15 січня 2021 року дипломовані бухгалтери можуть подавати заявку на індивідуальне використання обмеженого професійного домену .cpa для власного сайту.

До цього часу такий домен могли використовувати лише ліцензовані консультативні фірми (CPA), а також узгоджені організації, наприклад, державні підприємства, що надають консультаційні послуги.

Мета використання домену .cpa – дати можливість дипломованим бухгалтерам зміцнити ідентичність свого бренду в інтернеті та забезпечити кращий захист від шахрайства. Оскільки лише консультативні фірми та дипломовані бухгалтери можуть використовувати такий домен, це може сприяти зміцненню довіри клієнтів.

Домен .cpa було запущено 1 вересня 2020 року. Тисячі фірм скористалися можливістю зареєструвати свій сайт під цим іменем.

У 2019 році Організація з присвоєння імен та адрес в інтернеті надала Американському інституту дипломованих присяжних бухгалтерів (AICPA) право власності та управління доменом .cpa. CPA.com адмініструє домен .cpa від імені AICPA.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2020 рік (форма № 10-ПІ)

ПДФО та ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за січень 2021 року

Авансовий внесок з туристичного збору за лютий 2021 року

01.03.21

Податкова декларація ФОП-платника ЄП груп 1 та 2 за 2020 рік

Податкова декларація з податку на прибуток підприємств за 2020 рік

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2020 рік (форма № 10-ПОІ)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку