Новини

До уваги великих платників податків! Оновлено контакти координаторів
18.01.2021

Фахівці Офісу великих платників податків нагадаують, що великі платники, які включені до реєстру ВПП на 2021 рік, з початку поточного року обслуговуються за новим форматом. 

Усіх великих платників, які були включені до відповідного реєстру, закріплено за зазначеними міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків.

Так, за Центральним МУ ВПП закріплено 651 платника, Східним МУ ВПП – 287, Західним МУ ВПП – 150, Південним МУ ВПП – 148, Північним МУ ВПП – 135 платників.

За кожним великим платником податків в Міжрегіональних управліннях закріплений індивідуальний податковий координатор, який здійснює адміністрування всіх податків, та забезпечує взаємодію між платником та іншими структурними підрозділами.

Дізнатися свого координатора можна за посиланням.

Також, пропонуємо платникам використовувати «Електронний кабінет», що працює цілодобово на безоплатній основі та дозволяє, зокрема, направляти звітність, листи, запити та отримувати низку довідок в електронному вигляді оперативно не виходячи з кабінету.

Потрібні консультації чи роз’яснення стосовно сплати податків та зборів, заповнення декларацій тощо? Всі відповіді знайдете на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі «ЗІР» за посиланням

 

Календар бухгал­тера
01.03.21

Податкова декларація ФОП-платника ЄП груп 1 та 2 за 2020 рік

Податкова декларація з податку на прибуток підприємств за 2020 рік

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2020 рік (форма № 10-ПОІ)

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до держбюджету за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента

Фінзвітність за 2020 рік до органів статистики (усі підприємства)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку