Новини

Збільшено посадові оклади працівників УЦОЯО — рішення Уряду
14.01.2021

13 січня 2021 року Кабмін ухвалив постанову щодо внесення змін до постанови КМУ від 18 листопада 2015 року № 985 «Про упорядкування умов оплати праці працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти». 

Згідно з документом місячні посадові оклади працівників Українського центру оцінювання якості освіти порівняно з минулим роком збільшаться в 1,2 раза, в регіональних центрахв 1,5 раза. Найменування посад відповідатимуть нормам законодавства. 

«Зміни до постанови Уряду розроблено за ініціативою МОН з метою поліпшення умов оплати праці, що стимулюватиме досягнення високих результатів праці, підвищену відповідальність працівників та зниження корупційних ризиків під час реалізації завдань співробітниками УЦОЯО, які організовують проведення зовнішнього незалежного оцінювання», — зауважив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. 

Підвищення рівня заробітних плат освітянам, зокрема і працівникам УЦОЯО, було одним з найважливіших завдань Міністерства наприкінці минулого року. На цьому наголошував очільник МОН.

Якщо станом на 1 вересня 2020 року місячний посадовий оклад спеціаліста 1 категорії УЦОЯО становив 9 605 грн, то з 1 січня 2021 року становитиме 11 526 грн. У вересні минулого року місячний посадовий оклад методиста регіонального центру оцінювання якості освіти складав 5 388 грн, то з початку нового року – 8 082 грн.

При цьому слід зазначити, що розміри посадових окладів працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти, які сьогодні схвалені Урядом, будуть змінені в установленому порядку, як це передбачено у пункті 5 постанови КМУ від 18 листопада 2015 року № 985.

«Неодноразово звертався до Міністерства фінансів з пропозицією погодити проєкт рішення щодо збільшення заробітної плати. Вдалося дійти принципової згоди щодо підвищення посадових окладів працівникам УЦОЯО та регіональних центрів», — зазначив Сергій Шкарлет. 

Постанова набуває чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 січня 2021 року. 

Нагадаємо, за тиждень нового року для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання зареєструвалося понад 13 тисяч осіб.

За матеріалами МОН України

Календар бухгал­тера
25.01.21

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІV квартал 2020 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна))

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна) за ІV квартал 2020 р

28.01.21

ЄСВ із зарплати (доходу) за грудень 2020 року (гірничі підприємства)

29.01.21

Транспортний податок за IV квартал 2020 року

Податок на нерухоме майно за IV квартал 2020 року

Авансовий внесок з туристичного збору за січень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку