Новини

Відновлено реабілітаційне лікування застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм
11.01.2021

Фахівці ФССУ у Кіровоградській області звертають увагу, відповідно до Закону України від 03.11.2020 № 941-IX «Про внесення змін до підпункту 2 пункту 5 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» відновлено функцію Фонду соціального страхування України щодо фінансування лікування застрахованих осіб у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів, після перенесених захворювань та травм передбачену Законом України «Про загальнообов`язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV.

Для забезпечення відновлення здоров’я, після перенесених захворювань і травм, застраховані особи мають право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Реабілітаційне лікування проводиться з метою закріплення досягнутих у стаціонарі позитивних результатів лікування і спрямоване на відновлення здоров’я працюючої особи та повернення її до суспільно-корисної праці, профілактику ускладнень хвороб, зменшення загальних термінів тимчасової непрацездатності та попередження інвалідності.

Нагадуємо, що відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39, застрахована особа має право на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу. Пройти лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу можуть хворі (застраховані особи, члени їх сімей (дитина в супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікуна, піклувальника) після стаціонарного етапу лікування, з урахуванням відсутності протипоказань. Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання і спрямована на відновлення здоров’я працюючої особи та повернення її до суспільно-корисної праці, профілактику ускладнень хвороб.

Необхідно зазначити, що одним із медичних показань для направлення на реабілітаційне лікування є підгострий період захворювання легень, а саме у тому числі стан після перенесеної пневмонії, що особливо актуально для хворих, які перенесли  гостру респіраторну хворобу COVID-19 ускладнену пневмонією.

Витрати за реабілітаційне лікування повністю відшкодовуються Фондом соціального страхування України.

Календар бухгал­тера
28.01.21

ЄСВ із зарплати (доходу) за грудень 2020 року (гірничі підприємства)

29.01.21

Транспортний податок за IV квартал 2020 року

Податок на нерухоме майно за IV квартал 2020 року

Авансовий внесок з туристичного збору за січень 2021 року

ПДВ за грудень 2020 року

Акцизний податок за грудень 2020 року

Плата за землю за грудень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку