Новини

Мінфін: замовлення по акцизним маркам нового зразка на тютюн виконано на 100%
23.12.2020

З 1 січня 2021 року вводяться в обіг нові зразки марок акцизного податку для маркування тютюнових виробів і рідин, що використовуються в електронних сигаретах вітчизняного та імпортного виробництва.

За даними Міністерства фінансів, наданими Державною податковою службою, виготовлено, пройшло державне приймання та відвантажено до територіальних органів ДПС України понад 216 млн штук марок нового зразка, замовлених  виробниками тютюнових виробів.

Отже бізнесу надано можливість завчасно отримати акцизні марки нового зразка та підготуватись до реалізації тютюнової продукції за новими правилами.

Нагадаємо відповідні зміни було затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 29 жовтня 2020 р. № 1037.

За новими нормами сигарети, цигарки та сигарили, вироблені з 1 січня 2021 року марковані марками, на яких не зазначено кількість штук у пачці або упаковці вважатимуться не маркованими.

Такі новації дадуть змогу посилити боротьбу із незаконним обігом підакцизних товарів та стануть одним з важелів у боротьбі з фальсифікованою, контрафактною та контрабандною продукцією.

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ із зарплати (доходу) за грудень 2020 року (гірничі підприємства)

29.01.21

Транспортний податок за IV квартал 2020 року

Податок на нерухоме майно за IV квартал 2020 року

Авансовий внесок з туристичного збору за січень 2021 року

ПДВ за грудень 2020 року

Акцизний податок за грудень 2020 року

Плата за землю за грудень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку