Новини

Бізнес закликає уникнути жорсткого локдауну в країні
19.10.2020

Останнім часом ситуація з коронавірусом в Україні та світі погіршується. Бізнес-спільнота добре розуміє складність завдань, що постали нині перед Україною, та готова до співпраці з владою, аби стримати поширення вірусу, але, водночас, і мінімізувати падіння економіки в країні.

Так, наразі у бізнесу існують побоювання щодо можливого повторного введення жорстких обмежувальних заходів. Безперечно, збереження здоров’я громадян – головний пріоритет у нинішній ситуації. І наразі в країні вживаються обмежувальні заходи, аби його досягти.

Однак, вже сьогодні очевидно, варто приймати зважені та конструктивні кроки – аби і економіка продовжувала працювати.

Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації:

"Велика кількість бізнесу досі тяжко оговтується після першої хвилі локдауну. Однак, повторне його введення змусить підприємців «затягнути пояси» ще сильніше. І якщо для великих компаній це означатиме відмову від розвитку і довготривалу стагнацію, то для малого бізнесу – це питання виживання. Тож бізнес сподівається, що другий раз жорсткі обмежувальні заходи все ж не буде введено. Адже друга зупинка економіки не принесе якісних наслідків для країни, а, швидше, погіршить і так кризові явища."

Так, варто розглядати кілька шляхів врегулювання ситуації та забезпечувати, наскільки це можливо, баланс здоров’я населення та економічного здоров’я. Крім того, вводячи певні правила та обмеження варто докладати зусиль і до якісного контролю за їх дотриманням, в протилежному випадку, правил та обмежень може бути безліч, однак, вони так і не принесуть очікуваних наслідків. А, на жаль, контроль за виконанням правил в нашій країні є дійсно питанням.

Тож бізнес закликає уникнути жорсткого локдауну в країні та підходити до прийняття будь-яких рішень в даному контексті з точки зору довгострокового, стратегічного планування.

Календар бухгал­тера
26.10.20

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІІІ квартал 2020 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна)) за ІІІ

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна)) за ІІІ квартал

Фінзвітність за ІІІ квартал 2020 року до органів статистики

28.10.20

ЄСВ із зарплати (доходу) за вересень 2020 року (гірничі підприємства)

30.10.20

Авансовий внесок з туристичного збору за жовтень 2020 року

ПДВ за вересень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку