Новини

Затверджено Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти
10.10.2020
Тема:

МОН наказом від 08.09.2020 р. № 1115:

1) затвердило Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (далі — Положення № 1115);

2) унесло до Положення про дистанційне навчання, затвердженого наказом МОН від 25.04.2013 р. № 466 (далі — Положення № 466)зміни, якими визначено, що норми Положення № 466 не стосуються закладів загальної середньої освіти.

Пунктом 6 розд. І Положення № 1115 передбачено, що організація освітнього процесу (далі — ООП) під час дистанційного навчання може передбачати навчальні (у тому числі практичні, лабораторні) заняття, корекційно-розвиткові заняття, вебінари, онлайн форуми та конференції, самостійну роботу, дослідницьку, пошукову, проектну діяльність, навчальні ігри, консультації та інші форми організації освітнього процесу, визначені освітньою програмою закладу освіти (навчальними програмами з окремих предметів (інтегрованих курсів)).

Пунктом 12 розд. І Положення № 1115 визначено, що облік робочого часу та оплата праці педагогічних працівників, які організовують дистанційне навчання, здійснюються відповідно до законодавства у сфері загальної середньої освіти.

ООП під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, який визначається відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» від 16.01.2020 р. № 463-IX.

З метою забезпечення умов праці, необхідних для організації дистанційного навчання, відповідно до умов трудового договору або за рішенням засновника може здійснюватися надання педагогічним працівникам персональних комп’ютерів (з можливістю використання засобів аудіо-, відеоконференцзв’язку) в тимчасове користування.

У разі використання педагогічними працівниками власних технічних засобів для потреб організації дистанційного навчання вони можуть одержати компенсацію відповідно до законодавства про працю. Відповідно до ст. 125 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971 р. розмір і порядок виплати цієї компенсації, якщо вони не встановлені в централізованому порядку, визначаються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з працівником.

Наказ № 1115 набирає чинності з дня його офіційного опублікування (на момент підготовки номера не опубліковано).

Календар бухгал­тера
26.10.20

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІІІ квартал 2020 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна)) за ІІІ

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна)) за ІІІ квартал

Фінзвітність за ІІІ квартал 2020 року до органів статистики

28.10.20

ЄСВ із зарплати (доходу) за вересень 2020 року (гірничі підприємства)

30.10.20

Авансовий внесок з туристичного збору за жовтень 2020 року

ПДВ за вересень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку