Новини

Формуємо виписку з ЄДР, - роз’яснення ДП «НАІС»
10.09.2020

Як забезпечити відображення у виписці з ЄДР інформації, отриманої в порядку інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів.

ДП «НАІС» повідомляє, для того щоб у виписці відображалися дані про взяття на облік в органах державної влади необхідно:

1. Дочекатися появи даних про взяття на облік в органах державної влади у модальному вікні «Результат обміну з органами влади» на відповідній дії;

2. Виконати формування виписки після успішного завершення пункту 1 (появи у відповідному вікні даних про взяття на облік в органах державної влади). 

Важливо: формування виписки можна виконати лише один раз, після формування зміст виписки не змінюється. Виписка формується у PDF форматі. 

Також ДП «НАІС» зазначає, що віднедавна було удосконалено механізм опрацювання відповідей від органів державної влади, в частині відображення на друкованих формах відомостей про взяття на облік отриманих раніше.

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ з зарплати (доходу) за серпень 2020 року (гірничі підприємства)

30.09.20

Звіт про контрольовані операції за 2019 рік

ПДВ за серпень 2020 року

Акцизний податок за серпень 2020 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку