Новини

Платник ПДВ змінив найменування, чи подавати заяву до податкової для перереєстрації?
31.08.2020

Фахівці ГУ ДПС у Запорізькій області повідомили, що перереєстрація у зв'язку із зміною найменування (крім перетворення) (прізвища, імені та по батькові) платника ПДВ, який включений до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, здійснюється податковим органом без подання заяви платником ПДВ на підставі відомостей з цього Єдиного державного реєстру (п. 183.15 ст. 183 Податкового кодексу України ).

Отже, перереєстрація платника ПДВ з причини зміни найменування здійснюється на підставі даних з ЄДР, тобто без подання заяви платником ПДВ.

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ з зарплати (доходу) за серпень 2020 року (гірничі підприємства)

30.09.20

Звіт про контрольовані операції за 2019 рік

ПДВ за серпень 2020 року

Акцизний податок за серпень 2020 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку