Інвентаризація земель та оновлення картографічної основи: визначено порядок використання держбюджетних коштів
Кабмін постановою від 03.03.2020 р. № 169 затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення інвентаризації земель та оновлення картографічної основи Державного земельного кадастру.
Виконавцем бюджетної програми визначено Держгеокадастр та його територіальні органи. Використання бюджетних коштів дозволено:
1) на проведення державної інвентаризації земель;
2) на створення та оновлення топографічних карт і планів (аерофотозйомка, придбання та опрацювання матеріалів космічної зйомки, створення ортофотопланів, створення цифрових моделей рельєфу та місцевості, оновлення площ населених пунктів, обстеження та оновлення геодезичних пунктів, виготовлення цифрових растрових карт та планів, векторизація растрових зображень карт і планів, підготовка до видання цифрових карт і планів, виведення графічних копій цифрових карт і планів).
Постанова № 169 набрала чинності 06.03.2020 р.