Новини

Обираємо керівника КЗОЗ за новими правилами
31.07.2020
Тема:

Постановою КМУ від 22.07.2020 р. № 637 внесено зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’язатвердженого постановою КМУ від 27.12.2017 р. № 1094.

Зокрема, змінено порядок призначення виконувача обов’язків керівника ЗОЗ у разі виникнення вакантної посади на період до призначення керівника за результатами конкурсу. Відтепер є можливість призначати виконувача обов’язків керівника також із числа осіб, які не є працівниками ЗОЗ, але на термін не більше ніж два місяці. Раніше такі функції можна було покласти лише на штатного працівника ЗОЗ.

Окрім іншого, для формування складу конкурсної комісії вилучено участь громадської ради при органі управління щодо висунення чи погодження представників від громадських організацій. Тепер передбачено, що до складу комісії входять представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції та антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я. Такі організації подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Також новацією є те, що оголошення про початок формування конкурсної комісії оприлюднюють на офіційному вебсайті органу управління одночасно з оприлюдненням рішення про проведення конкурсу.

Календар бухгал­тера
14.08.20

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за липень 2020 року

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за липень 2020 року

Довідка про використані РК за липень 2020 року

19.08.20

Податок на прибуток підприємства за ІІ квартал 2020 року

Частину чистого прибутку (доходу) за IІ квартал 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку