Новини

Роз’яснення ДРС з питань провадження державної регуляторної політики
29.07.2020

Нагадаємо, до повноважень ДРС, поряд з іншими, належить здійснення аналізу проектів нормативно-правових актів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо наявності в них норм регуляторного характеру.

Так, протягом І півріччя фахівці ДРС опрацювали 643 запити органів влади щодо віднесення проектів нормативно-правових актів до категорії регуляторних актів.

Крім того, в ДРС підготували 85 письмових роз’яснень з питань провадження державної регуляторної політики: 18 – центральним, 10 – місцевим органам виконавчої влади та 41 – органам місцевого самоврядування.

На сайті ДРС оприлюднено:

Також важливою функцією ДРС є інформування громадськості про опрацювання проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади та місцевих органів самоврядування та оприлюднення переліку проектів регуляторних актів та рішень щодо них на офіційному сайті. Таку інформацію можна відслідковувати за допомогою рубрики «Аналіз проектів регуляторних актів».    

Раніше в ДРС вже розповідали про кількість та якість регуляторних актів, які надходили на погодження Служби від органів виконавчої влади та про результати  аналізу роботи щодо удосконалення проектів регуляторних актів, розробниками яких є органи місцевого самоврядування.

Календар бухгал­тера
10.08.20

Податкова декларація з рентної плати разом з відповідними додатками (залежно від наявного об’єкта оп

Податкова декларація зі збору за місця для паркування транспортних засобів за ІІ квартал 2020 року

Податкова декларація з туристичного збору за ІІ квартал 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за липень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за липень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за липень 2020 року

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА) за липень

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку