Новини

Роз’яснення ДФС щодо звільнення медзакладів від оподаткування ПДВ
01.07.2020

Якщо підприємство здійснює операції з постачання товарів чи послуг на митній території України, які є об'єктом оподаткування згідно з р. V Податкового кодексу України (далі - ПКУ) (включаючи і звільнені від оподаткування ПДВ операції), загальний обсяг яких протягом 12 календарних місяців перевищує 1 млн. грн, то така установа згідно з вимогами ПКУ повинна подати до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням реєстраційну заяву платника ПДВ (за формою № 1-ПДВ) і, відповідно, зареєструватися як платник ПДВ в обов'язковому порядку.

Операції з постачання медичних послуг закладами охорони здоров’я, що мають відповідну ліцензію, звільняються від оподаткування ПДВ. Це стосується закладів як первинної, так і спеціалізованої медичної допомоги, незалежно від форми власності.

Згідно з вимогами ПКУ, заклад охорони здоров’я  має подати до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням заяву і зареєструватися як платник ПДВ у встановленому законом  порядку.

У роз’ясненні від Державної фіскальної служби йдеться про надавачів первинної допомоги, проте це стосується і надавачів спеціалізованої меддопомоги. Текст роз'яснення можна знайти за посиланням.

За матеріалами НСЗУ

Календар бухгал­тера
06.07.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за червень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за червень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

07.07.20

Звіт з праці за червень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт з праці за ІІ квартал 2020 року (форма № 1-ПВ (квартальна))

09.07.20

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за ІІ квартал 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку