Новини

Атестацію медпрацівників перенесено на період дії карантину

12.06.2020
Тема:

Наказом МОЗ від 12.05.2020 р. № 1106 внесено зміни до наказів МОЗ щодо атестації медичних та фармацевтичних працівників.

1. У 2020 році перенесено на період дії карантину, встановленого постановою КМУ від 11.03.2020 р. № 211атестацію на визначення знань та практичних навиків із присвоєнням (підтвердженням):

  • звання «лікар-спеціаліст», а також кваліфікаційної категорії лікарів;
  • фаху «провізор-спеціаліст», а також кваліфікаційної категорії провізорів та фармацевтів;
  • звання «спеціаліст», а також кваліфікаційної категорії;
  • кваліфікаційної категорії молодших спеціалістів з медичною освітою.

2. Термін дії посвідчень про кваліфікаційну категорію та сертифікатів лікаря-спеціаліста, провізора-спеціаліста, молодшого спеціаліста з медичною освітою та інших спеціалістів системи охорони здоров’я, який спливає в період карантину, та протягом 30 днів з дня відміни цього карантину, подовжується на один рік. Такі особи мають право атестуватись у шестимісячний строк після закінчення карантину.

3. Лікарям, які були безпосередньо залучені до участі в ліквідації захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) в Україні, строк чергової атестації яких настає у 2020 році, зараховується 50 балів безперервного професійного розвитку (БПР). Атестаційна комісія зараховує бали БПР на підставі довідки, наданої керівником ЗОЗ, яка підтверджує участь лікаря в роботах з ліквідації захворювання на коронавірусну хворобу серед людей.

Наказ № 1106 набрав чинності 02.06.2020 р. та застосовується з 12.03.2020 р.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку