Новини

Перукарні, салони краси та косметологічні кабінети поки що працюватимуть лише за попереднім записом – опубліковано вимоги до роботи закладів у м. Київ
12.05.2020

Перукарні, салони краси та косметологічні кабінети на першому етапі послаблень протиепідемічних обмежень працюватимуть лише за попереднім записом. Між прийомом відвідувачів мають дотримуватися часового інтервалу у 15 хвилин. Відповідні вимоги до роботи закладів в умовах карантину затверджено розпорядженням керівника робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій № 40.

Між місцями надання послуг має бути дистанція:

  • 3 м – при розташуванні робочих місць паралельними рядами;
  • 1,8 м – при розташування робочих місць по осі;
  • 0,7 м – від останнього робочого місця до стіни чи іншої перепони.

Заборонено надання послуг без одягнених засобів індивідуального захисту: масок та одноразових рукавичок. Рукавички необхідно змінювати після кожної дії (робочого процесу), що не пов’язані між собою.

Також закладам необхідно дотримуватися загальних протиепідемічних вимог та дезінфекційних заходів: щоденна термометрія, забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту на 5 днів, організація централізованого збору використаних масок, рукавичок, серветок та їх утилізації тощо.

Дезінфекційні заходи мають проводитися щодві години робочого часу. Дезінфекцію контактних поверхонь та інструментів багаторазового використання мають проводити після кожного клієнта, або за відсутності відвідувачів – кожні дві години.

Заклади мають дотримуватися нормативних показників мікроклімату та забезпечити наскрізне провітрювання приміщень.

На входах має відбуватися санітарний контроль для відвідувачів, аби не допускати осіб із ознаками ГРВІ. Клієнти мають бути в масках та очікувати своєї черги поза межами приміщень. Заклади мають забезпечити маркування відстані у 1,5 м для відвідувачів, що чекають своєї черги. Всередину допускаються люди із розрахунку не більше 1 особи на 10 кв. м.

На входах мають бути встановлені дозатори з антисептиком.

Перукарні, салони краси та косметологічні кабінети мають поінформувати клієнтів щодо встановлених обмежень на своїх веб-сайтах, сторінках у соцмережах, при проведенні запису телефоном чи в інший спосіб.

Звертаємо увагу, що на першому етапі послаблень протиепідемічних обмежень відкриються салони краси, косметологічні кабінети, перукарні та інші об'єкти побутового обслуговування населення у об’єктах площею не більше 300 кв. м. Заклади, що розміщені у ТРЦ, поки що залишаються зачиненими (якщо не мають окремого входу з вулиці).

Все ще закриті для відвідування: лазні, СПА-салони, кабінети масажу (крім медичного), тату салони тощо.

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Авансовий внесок з туристичного збору за травень 2020 року

ПДФО та ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за квітень 2020 року

ПДВ за квітень 2020 року (платники, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю)

Плата за землю за квітень 2020 року

Акцизний податок за квітень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку