Новини

Який код пільги вказується в податковій накладній при постачанні медичних товарів, звільнених від оподаткування ПДВ?
12.05.2020

Фахівці ДПС у м. Києві звертають увагу, що відповідно до Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, у графі 9 табличної частини податкової накладної зазначається код відповідної пільги з ПДВ згідно з Довідником податкових пільг, який затверджений Державною податковою службою (далі – ДПС) станом на дату складання податкової накладної.

Графа 9 заповнюється у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, звільнених від оподаткування ПДВ.

Тобто, при складанні податкової накладної за операціями з постачання товарів, звільнених згідно п. 71 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України від оподаткування ПДВ, у графі 9 табличної частини податкової накладної зазначається код пільги 14060544.

Довідково:  «Перелік товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України та/або операції з постачання яких на митній території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість» затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 року № 224.

Код пільг по товарах, звільнених від оподаткування ПДВ, визначений Довідником пільг № 98/2, затвердженим ДПС 02.04.2020 року.

За матеріалами ГУ ДПС у м. Києві 

Календар бухгал­тера
09.06.20

Звіт з праці за травень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА)

Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (форма № 1-ОТ)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку