Новини

Щодо зупинення дії ліцензії, у разі тимчасового припинення СГ діяльності, в зв'язку з технічним обслуговуванням або ремонтом приміщень (обладнання)
13.02.2020

У Держлікслужбі повідомляють, відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон), а саме статті 1 Закону, зупинення дії ліцензії повністю або частково – тимчасове припинення суб’єкту господарювання права на провадження виду господарської діяльності або частини виду господарської діяльності, на який йому видано ліцензію, шляхом прийняття органом ліцензування рішення про зупинення дії ліцензії повністю або частково, про що робиться запис у ліцензійному реєстрі.

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 16 Закону підставою для прийняття органом ліцензування рішення про зупинення дії ліцензії повністю або частково є заява ліцензіата про зупинення власної ліцензії повністю або частково.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до частини шостої статті 16 Закону дія ліцензії зупиняється повністю або частково до повного усунення ліцензіатом  підстави, визначеної пунктом 1 частини другої цієї статті, що стала причиною зупинення дії ліцензії повністю або частково, але не більше ніж на шість місяців з дня набрання чинності рішенням про зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Разом з тим зазначаємо, що відповідно до частини сьомої статті 16 Закону дія ліцензії відновлюється повністю або частково в разі надання органу ліцензування ліцензіатом заяви та відомостей про усунення підстав, що стали причиною для зупинення дії ліцензії повністю або частково.

Про проведення планово-попереджувальних ремонтів, технічного обслуговування/ремонту приміщень/обладнання, що НЕ ПРИЗВОДЯТЬ до закриття місця провадження діяльності та/або припинення обігу лікарських засобів, форми яких зазначені в додатку до ліцензії (для виробників лікарських засобів) за місцем провадження діяльності та НЕ ПРИЗВОДИТЬ ДО ПРИПИНЕННЯ ПРАВА НА ПРОВАДЖЕННЯ виду господарської діяльності або частини виду господарської діяльності, суб’єкт господарювання може поінформувати Держлікслужбу інформаційним листом.

За матеріалами Держлікслужба

Календар бухгал­тера
28.09.20

ЄСВ з зарплати (доходу) за серпень 2020 року (гірничі підприємства)

30.09.20

Звіт про контрольовані операції за 2019 рік

ПДВ за серпень 2020 року

Акцизний податок за серпень 2020 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку