Новини

Погоджено специфікацію та умови закупівлі медичних послуг за програмою медичних гарантій
10.02.2020
Тема:

МОЗ України 21 січня погодило розроблені НСЗУ специфікації та умови закупівлі медичних послуг за програмою медичних гарантій, що запрацює в повному обсязі з 1 квітня 2020 року. Ознайомитися з ними можна за посиланням https://nszu.gov.ua/likar-2020. Загалом до цієї програми входять 27 пакетів медичних послуг.

НСЗУ закуповуватиме послуги з охорони здоров’я в закладах усіх рівнів надання медичної допомоги за умови дотримання ними умов надання конкретних послуг, а також їхнього обсягу. Нагадаємо, що програма медичних гарантій організована через пакети медпослуг, до яких застосовують єдиний опис щодо специфікації послуг і до надання яких установлюють єдині умови.

Зверніть увагу, що вимоги є мінімальними — лише специфікують окремі важливі для програми медичних гарантій умови роботи надавачів за договором з Національною службою здоров’я і не є галузевими стандартами у сфері охорони здоров’я.

Календар бухгал­тера
28.09.20

ЄСВ з зарплати (доходу) за серпень 2020 року (гірничі підприємства)

30.09.20

Звіт про контрольовані операції за 2019 рік

ПДВ за серпень 2020 року

Акцизний податок за серпень 2020 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку