Новини

Щодо здійснення виплати деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплати послуг окремим категоріям населення
07.02.2020

Державна казначейська служба України повідомляє, Законом України „Про Державний бюджет України на 2020 рік“ та розписом асигнувань державного бюджету на 2020 рік головному розпоряднику бюджетних коштів Міністерству соціальної політики України передбачена бюджетна програма 2501030 „Виплати деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення“ з плановим обсягом асигнувань на рік 62 575,5 млн грн, з них захищені видатки – 60 617,6 млн гривень. На січень-лютий  поточного року передбачено всього – 9981,0 млн грн, з них захищені видатки  – 9 926,9 млн гривень. 

Метою бюджетної програми є виплата допомоги сім’ям з дітьми, допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд (крім державної соціальної допомоги на догляд особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 7 Закону України „Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”), щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, відшкодування вартості послуги.

Станом на 06.02.2020 асигнування відкрито всім головним розпорядникам бюджетних коштів, у тому числі Міністерству соціальної політики України, в повному обсязі січня-лютого поточного року.

Міністерство соціальної політики України станом на 06.02.2020 спрямувало структурним підрозділам з питань соціального захисту населення в областях та м. Києві асигнування за зазначеною бюджетною програмою  в сумі  8 400,5 млн грн, з них за кодом економічної класифікації видатків 2730 „Інші виплати населенню“ – 8 382,2 млн гривень. Касові видатки становлять 6 680,2 млн грн, з них за кодом економічної класифікації видатків 2730 „Інші виплати населенню“ – 6 674,7 млн гривень. Зокрема, у лютому поточного року спрямовано відкриті асигнування в сумі 4 154,1 млн грн, з них  на соціальне забезпечення – 4 145,1 млн гривень. Касові видатки з 3 по 6 лютого становлять 2 464,0  млн грн, з них на соціальне  забезпечення – 2 461,5 млн гривень.

За матеріалами Держказначейство

Календар бухгал­тера
10.08.20

Податкова декларація з рентної плати разом з відповідними додатками (залежно від наявного об’єкта оп

Податкова декларація зі збору за місця для паркування транспортних засобів за ІІ квартал 2020 року

Податкова декларація з туристичного збору за ІІ квартал 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за липень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за липень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за липень 2020 року

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА) за липень

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку