Новини

Учасник не надав документи, що не передбачені законодавством, але включені до тендерної документації: порушення немає
31.01.2020
Тема:

Такого висновку дійшли суди першої та апеляційної інстанцій у справі № 120/1874/19-а про скасування результатів моніторингу Держаудитслужби закупівлі вершкового масла (постанову див. за посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/86360851?fbclid=IwAR3YeaJmgSSXWQs991JQuy_0wYXIzqFfkyZncmxSvQ5pwA2iCtb8Au8OA1k). У даній справі терорган Держаудитслужби досліджував питання щодо відповідності тендерної пропозиції переможця вимогам тендерної документації замовника за скаргою одного з учасників. Адже пропозиція учасника повинна відповідати тендерній документації. В результаті перевірки було виявлено, зокрема, відсутність у переможця сертифікату відповідності на масло вершкове. Переможець торгів замість сертифіката, який чинним законодавством не вимагається, надав лист-пояснення щодо відсутності висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на продукцію та сертифіката. А на підтвердження якості продукції надав копію висновку Держсанепідемекспертизи на масло вершкове та експертний висновок.

При цьому замовник, незважаючи на наявність своєї ж вимоги про надання сертифіката, задовольнився поясненнями переможця та уклав з ним договір. Що і стало підставою для моніторингу та, як наслідок, подальшого судового розгляду.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2020 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2020 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за серпень 2020 року

Податкова декларація з плати за землю

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку