Новини

Затвердження переліку посад держорганів, які виконують функції з обслуговування: роз’яснення від НАДС
08.11.2019
Тема:

На сайті НАДС у розділі «НПА» оприлюднено роз’яснення «Щодо визначення/затвердження державними органами переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, із урахуванням Закону України від 19 вересня 2019 року № 117-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади"» від 29.10.2019 р. № 80-р/з.

Так, визначення посад працівників, які виконують функції з обслуговування, здійснюється за Критеріями визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, затвердженими постановою КМУ від 06.04.2016 р. № 271, виходячи зі штатного розпису відповідного держоргану, де відображаються повне найменування посад та їх приналежність до певних структурних підрозділів, а також посадових обов’язків таких працівників.

У разі, якщо посадовим обов’язкам працівника притаманні й держслужбові, й обслуговуючі функції, при вирішенні питання віднесення посади слід враховувати, які з цих посадових обов’язків є основними і займають більше робочого часу працівника.

Перелік посад працівників з обслуговування в держоргані затверджує керівник держслужби відповідного органу. Зміни до переліку чи його скасування, на думку НАДС, законодавством не передбачені. Але в разі змін у структурі та штаті держоргану, що впливають на актуальність переліку, слід затверджувати новий перелік.

Календар бухгал­тера
04.06.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за травень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за травень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

09.06.20

Звіт з праці за травень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за травень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку