Новини

Скасовано подачу банками дублюючих довідок про обов’язкові резерви
15.08.2019

Для уникнення дублювання статистичної звітності Національний банк скасував подачу банками довідок, які передбачені Положенням №806 від 11 грудня 2014 року "Про порядок формування та зберігання обов’язкових резервів банками України та філіями іноземних банків в Україні". 

Відповідно до діючих Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України, затверджених  наприкінці минулого року, банки  подають звітність у форматі ХМL, що містить усю необхідну інформацію про формування та зберігання обов’язкових резервів.

Зниження адміністративного навантаження на банки затверджене Постановою Правління Національного банку №105 від 13 серпня 2019 року "Про затвердження Змін до Положення про порядок формування та зберігання обов’язкових резервів банками України та філіями іноземних банків в Україні". Постанова набирає чинності 15 серпня.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за листопад 2019 року

Довідку про використані РК за листопад 2019 року

16.12.19

Заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування з І кварталу 2020 року та розрахунок доходу за

20.12.19

Податкову декларацію з ПДВ за листопад 2019 року (платниками, у яких податковий період дорівнює кале

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку