Новини

НБУ долучився до розбудови механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарних власників
06.08.2019

Національний банк України став одним з підписантів Меморандуму про співпрацю у розбудові механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарних власників. Меморандум передбачає впровадження Концепції механізму проведення перевірки достовірності інформації про кінцевих бенефіціарних власників з метою протидії корупції, відмиванню коштів, шахрайству, ухиленню від сплати податків та іншим злочинам, які  пов’язані з фіктивною діяльністю компаній.

Від Національного банку меморандум в робочому порядку підписала Перший заступник Голови Національного банку Катерина Рожкова.

Меморандум окреслює основні напрями співпраці між сторонами, які  мають на меті створити та забезпечити подальшу розбудову механізму перевірки інформації про кінцевих бенефіціарних власників в Україні. Дорожня карта запровадження такого механізму перевірки, що додається до меморандуму, містить 12 заходів, які мають бути виконані до кінця 2019 року.

Крім Національного банку, таке зобов’язання взяли на себе також Міністерство юстиції, Міністерство фінансів, Державна фіскальна служба, Держфінмоніторинг, Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Державне агентство з питань електронного урядування. Серед партнерів від громадського сектору – громадська організація "Трансперенсі Інтернешнл Україна", урядово-громадська ініціатива "Разом проти корупції", Міжнародний фонд "Відродження", громадська організація "Центр протидії корупції" та інші заінтересовані інститути громадянського суспільства.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
16.12.19

Заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування з І кварталу 2020 року та розрахунок доходу за

20.12.19

Податкову декларацію з ПДВ за листопад 2019 року (платниками, у яких податковий період дорівнює кале

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за листопад 2019 року

Декларацію з акцизного податку за листопад 2019 року

Податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки де

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку